NovinkyNovinky

HRA S CHUTÍ O BAREVNÉ VÝHRY POKRAČUJE!

01. 11. 2018
Od 1.11. 2018 můžete soutěžit i na prodejnách Albert. Stačí koupit 2x Apetito, zaregistrovat účtenku a jste ve hře o barevné spotřebiče Sencor. Soutěž na prodejnách Billa pokračuje také a to do 10.11.2018. Tak neváhejte!

Zobrazit celou novinku

HRAJTE S CHUTÍ O BAREVNÉ VÝHRY!

08. 10. 2018
Kupte 2 x Apetito, zaregistrujte účtenku a jste ve hře o fotoaparát Fujifilm (Billa) nebo poukaz na nákup barevných spotřebičů Sencor (Albert).

Zobrazit celou novinku

Novinka Apetito s ementálem

11. 09. 2017
Apetito představuje novinku s výraznou ementálovou příchutí. Sýr obsahuje 25 % ementálu a to na chuti poznáte!

Zobrazit celou novinku

Nová televizní reklama

07. 06. 2017
V červnu a začátkem července můžete v televizi na stanicích skupiny Prima Group a Nova Group vidět novou Apetito televizní reklamu.

Zobrazit celou novinku

Jarní kuchařka

06. 03. 2017
Apetito Vám přináší NOVÉ recepty na pomazánky a dipy, které oceníte nejen na jaře, ale kdykoli budete chtít odlehčit a zpestřit Vaše domácí "Menu"! Recepty naleznete zařazené v našem Receptáři, nebo se stavte na prodejnách, kde jsou k dostání jako dárek při nákupu jakéhokoli Apetita.

Zobrazit celou novinku

Bav se jako smetánka! Soutěž!!!

08. 12. 2016
Kupte 2 ks sýrů Apetito a soutěžte o dovolenou dle svého výběru v hodnotě 40.000 Kč.

Zobrazit celou novinku

Originální a zábavné prostírání od Apetita

15. 09. 2016
Kupte si jedno Apetito a získejte papírové prostírání.

Zobrazit celou novinku

Apetito v novém!

14. 07. 2016
Apetito přichází na trh v novém obalu a s vylepšeným složením. Sýr je nyní ještě smetanovější a krémovější.

Zobrazit celou novinku

Rychlé večeře- kuchařka

29. 04. 2016
Apetito vám přináší kuchařku plnou rychlých receptů pro vaše rodinné večeře. Do 30 minut vytvoříte jedinečné menu pro celou rodinu. Nechte se inspirovat nezvyklými kombinacemi a nápady, které nadchnou každého člena rodiny. Na své si přijdou jak milovníci masových pokrmů, jako jsou hamburgery či steaky, tak i vegetariáni a příznivci zeleninových jídel. Důležité jsou čerstvé ingredience. Dobrou chuť!

Zobrazit celou novinku

Velikonoční kuchařka

02. 03. 2016
K Velikonocům neodmyslitelně patří dobré jídlo. Své velikonoční menu můžete ale odlehčit a pochutnat si také na originálních pomazánkách, salátech a chuťovkách. Základem velikonočních receptů jsou sýry Apetito, vejce a zelenina. Zdravě si pochutná celá rodina a můžete obdarovat i koledníky. Vychutnejte si ty pravé české Velikonoce!

Zobrazit celou novinku

Silvestrovské pomazánky

15. 12. 2015
Štědrovečerní menu se rok od roku nemění, zato oslavy konce roku skýtají spoustu příležitostí, jak být kreativní! A pomazánky jsou tou nejvděčnější součástí Silvestrovského občerstvení pro kamarády. Recepty na ty nejlepší jsme pro vás shromáždili v kuchařce Silvestrovské pomazánky. Dostanete jí ode dneška v prodejnách Billa!

Zobrazit celou novinku

Získej svačinový sáček

08. 09. 2015
Svačinový sáček od Apetita přináší spoustu úsměvů a radosti. Můžete na něj psát jakékoliv vzkazy od „Hezký den ve škole“ až po „Vychutnej si svačinku a už se na tebe těším“. Sáček můžete dát dětem do školy nebo si ho vzít na výlet nebo do práce.

Zobrazit celou novinku